wtorek, 6 lutego 2018

Gościnna projektantka karto_flana

Zapraszamy Was dzisiaj do poznania kolejnej uroczej osoby, która sięga po różne techniki rękodzielnicze. Odwiedziła nas karto_flana i prezentuję na naszym blogu cząstkę swojego talentu.Dzień dobry.

Cieszę się, że mogę gościć na blogu Towarzystwa Dobrej Zabawy :) W sieci tworzę pod nickiem karto_flana, działam w wielu technikach, ale od zawsze szydełkuję ;) Pewnie tak już pozostanie ;) Robię też na drutach i szyję. Co do scrapbookingu to jestem raczej początkująca. Wszystko zaczęło się u mnie od rysunku i malarstwa, którymi param się od dawna (zaczęłam praktycznie jako dziecko) i tak przez artjournal i kolaże trafiłam do scrapbookingu. Do tej pory chętnie robię wpisy do artjournala, choć idą one raczej w stronę malarstwa, akwareli itp. Lubię kolorować stemple i digistemple. W swoich pracach w głównej mierze zwracam uwagę na kolorystykę, dbając o to, aby pozostawały w tej samej rodzinie kolorystycznej. Nie jestem zwolenniczką przepychu, stylu przeładowanego, ani prac, w której główne skrzypce grają kwiaty. Często w ogóle z nich rezygnuję. Lubie korzystać z mapek scrapowych. Lubie tworzyć własne mapki i tła. Czy jest jakiś styl, który preferuję? Raczej nie, choć bardzo lubię styl minimalistyczny i prace z duchem marynistycznym.


Moje prace możecie znaleźć na blogu MojeSzydełkowePrzygody, jak również w KlubieTwórczych Mam i blogu Do Al(l) Kreatives, a od stycznia jestem w Zespole projektowym na blogu Creative Moments.


Dziękujemy Ci bardzo za odwiedziny i za podzielenie się z nami Twoją twórczością.
Już niedługo kolejni goście i oczywiście wyzwania. Zachęcamy do przyłączenia się do jeszcze trwających TU i TU


Serdecznie pozdrawiam :) 4 komentarze:

 1. Wspaniałe prace,ale na blogu jeszcze piękniejsze☺

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, ze Ela zostala doceniona, sama posiadam kilka jej pięknych prac☺

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie dziękuję za gościnę :) Pozdrowienia dla całego zespołu bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesteś perfekcjonistką w tym, co robisz :)
  Fajnie, że wciąż poszukujesz nowych technik :)

  OdpowiedzUsuń