poniedziałek, 20 listopada 2017

Wymiana tagów niespodzianek :)

Witajcie :)

Chcemy zaprosić Was do zabawy, która polegać będzie na wymianie tagów. Tag ma wiele możliwości zastosowania: może być formą kartki (na odwrocie skreślisz kilka ciepłych słów), służyć jako zawieszka lub ozdoba pomieszczenia.

Od dzisiaj do końca listopada (30-11-2017) przyjmujemy zgłoszenia do zabawy.

Zasady:

1. Tag musi być nowy.
2. Musi być ładny, taki, jaki same/sami chciałybyście/chcielibyście dostać. Nie robimy go na szybko, na "odwal", tylko wkładamy w jego wykonanie serce ;)
3. Tematyka dowolna.
4. Do taga dokładamy przydasia (mogą to być małe papiery 15x15, stemple, ozdoby, to co potrzebne do scrapbookingu, ale w ramach zdrowego rozsądku), wszystko ma zmieścić się w kopercie C5 (162x229, która jest dostosowana do wymiarów A5).
5. Zgłaszamy się poprzez narzędzie Inlinkz, na dole posta. Linkujecie do swojego bloga, strony na FB itp., wpisujecie swój nick lub imię ;)
6. 1 grudnia rozlosujemy pary i podamy do ogólnej wiadomości.
7. Wylosowane pary wymieniają się między sobą adresami.
8. Wykonane prace fotografujecie, wraz z pozostałą zawartością paczki i wysyłacie zdjęcie do 11 grudnia na adres towarzystwodobrejzabawy@gmail.com
9. Na wykonanie pracy i wysyłkę macie 10 dni 14 dni, tak aby do 14 15 grudnia, przesyłki trafiły do adresatów.
10. Kopertę wysyłamy listem poleconym i podajemy nr nadania koleżance/koledze z pary.
11. 15 16 grudnia publikujemy wszystkie zdjęcia i kończymy zabawę.
12. Wysyłka na terenie Unii Europejskiej i Rosji.

Edycja 23-11-2017.
W związku z sugestią, iż przesyłki z zagranicy mogą nie dotrzeć w terminie ujętym w regulaminie, sugerujemy zrobienie pracy już teraz, nie czekając na rozlosowanie par. Dwa tygodnie to wystarczający czas na to, żeby przesyłka dotarła do adresata. Weźcie również pod uwagę, że jest to okres przedświąteczny i dlatego nie chcemy przeciągać zabawy. Dodajemy jeden dzień na równe 2 tygodnie :) Mam nadzieję, że podsunęłyśmy niezdecydowanym dobre rozwiązanie i nie widzą już przeszkód aby przyłączyć się do zabawy ;)

Prosimy o rzetelne podejście do tematu. Jeśli przystępujesz do zabawy, zobowiązujesz się wywiązać ze wszystkich punktów regulaminu.

Dla ułatwienia przygotowałam dla Was tablice inspiracyjną na Pinterest.

Czekamy na Wasze zgłoszenia, a my zacieramy ręce do roboty. Powiem Wam w sekrecie, że niektóre Panie z DT Towarzystwa Dobrej Zabawy mają już gotowe prace i jest co podziwiać ;)


8 komentarzy:

 1. Uwielbiam tagi! Z chęcią dołączam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie dołączę, ale mam nieco wątpliwości, bo nie mieszkam w Polsce i list do Polski lub innego kraju w Europie idzie ok. tygodnia, polecony czasem dłużej, więc te 10 dni to trochę mało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, za cenną uwagę. Postaramy się zmodyfikować zasady tak, aby uczestniczki z zagranicy mogły zdążyć na czas ;)

   Usuń
 3. Awesome blog, i always enjoy & read the post you are sharing!
  Thank for your very good article...!
  ตารางบอล

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie wziełabym udział ale na terenie Polski.
  Za to Wam życzę udanej zabawy ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na koniec, ale ja też, ja też !!!

  OdpowiedzUsuń