sobota, 25 listopada 2017

Było pożegnanie, to teraz mamy powitanie ;)

Witajcie!

Z wielką przyjemnością przedstawiam nowe koleżanki, które zasiliły nasze DT . Zobaczcie co same piszą o sobie :)
Mam na imię Hania, w internecie możecie mnie znaleźć jako Yasmine. W wolnych chwilach tworzę kartki, exploding boxy i papeterię ślubną. W moich pracach często zobaczycie tekturki i kompozycje kwiatowe Większość dnia spędzam w swojej zacisznej pracowni, a gdy tylko dzieci zasną, to tworzę do późnych godzin nocnych. Czasami dla odmiany lubię robić na drutach lub zaszywam się z dobrą książką i kubkiem aromatycznej herbaty przy kominku.

Zapraszam na mojego bloga, gdzie możecie zapoznać się z moją twórczością
jak również na Instagramie https://www.instagram.com/yasminescrap/ 

Miłośniczka papieru, koloru i wszystkiego, co piękne. Niepoprawna estetyka. Tworzenie jest dla mnie naturalne jak oddychanie. Uwielbiam proces twórczy, jest to moment, kiedy zupełnie odcinam się od rzeczywistości, liczy się tylko to, co przede mną: kartka, klej, nożyczki. Nie boję się twórczych wyzwań, oprócz powszechnych albumów, kartek okolicznościowych, notatników oraz exploding boxów tworzę ozdobne ramki, weselne skrzynki na koperty, opakowania na słodkie upominki a nawet okładki do książek.
Od lipca 2015 roku prowadzę fanpage na Facebooku, gdzie można oglądać moje prace:
Mam nadzieję, że moje prace będą dla Was źródłem wielu inspiracji.

Bardzo się cieszymy, że jesteście z nami! Nie możemy się doczekać Waszych inspiracji :) W tym miejscu składamy wielkie podziękowania wszystkim Paniom, które zachciały zgłosić się na nasz DT Call, a nie udało się im wejść do naszego zespołu! Miałyśmy okazję dzięki Wam odwiedzić wiele ciekawych i inspirujących blogów. Życzymy nieustającej weny twórczej i mamy nadzieję spotkać się z Wami w sieci  nie jeden raz. Do następnego DT Call.

2 komentarze:

  1. Добро пожаловать в команду! Ждем ваши прекрасные работы и надеюсь, что мы подружимся)) ВСем желаю творческих успехов!

    OdpowiedzUsuń
  2. Super dziewczyny, że dołączyłyście do naszej scrapowej rodziny

    OdpowiedzUsuń