środa, 13 listopada 2019

Lift listopadowy

Witajcie kochani!
Dni stają się coraz krótsze, wieczory coraz chłodniejsze. Jesienna plucha nie nastraja do spacerów, warto wykorzystać ten czas do tworzenia. Dlatego też proponujemy Wam kolejną zabawę - liftujemy "świąteczno-nieświąteczną" kartkę Olgi Trzcińskiej.
To od Was zależy, którą jej wersję zinterpretujecie ;-)Elena przygotowała świąteczną wersję z bombkami shaker boxJa (Ania) również przygotowałam świąteczną kartkęDagmara
stworzyła uniwersalną kartkę zimową.Agnieszka wykonała świąteczną kartkę z widoczkiem zamkniętym w słoikuNie zapomnijcie zostawić u siebie podlinkowanego banerka.


A na koniec...


Zasady:
1. Na wyzwanie możecie zgłosić dwie, wcześniej niepublikowane prace.
2. Pracę zgłaszacie przez narzędzie Inlinkz, tzw. „żabę”, na dole posta. Pamiętajcie, żeby wprowadzić tam link, który zaprowadzi nas bezpośrednio do zgłaszanej pracy, a nie całego bloga, galerii, bądź Facebooka.
3.  Zgłoszenia w komentarzach nie będą brane pod uwagę 
4. Prosimy o zamieszczenie informacji o naszym wyzwaniu poprzez wklejenie podlinkowanego banerka w poście lub na pasku bocznym bloga (galerii, Facebooka).
5. Zgłaszając pracę do wyzwania jednocześnie wyrażasz zgodę na jej publikację w ramach naszego bloga, a także na zamieszczenie w informacji na Facebooku, jeśli otrzyma ona wyróżnienie. 
6. Wyzwanie trwa do 1 grudnia.
Pełny regulamin znajduje się tutaj  
Miłego tworzenia!


1 komentarz: