Regulamin wyzwań1. Do zabawy można zgłosić dwie prace w dowolnej formie, wcześniej niepublikowane. 

2. Lift trwa od 13. każdego miesiąca do 1. następnego miesiąca.

a) wyzwanie polega na stworzeniu własnej pracy w dowolnej formie na wzór prezentowanej przez DT TDZ;
b) ocenie podlega jakość wykonania oraz kreatywne nawiązanie do oryginału.

3. Wyzwanie tematyczne trwa od 23. każdego miesiąca do 11. następnego miesiąca.
a) wyzwanie polega na stworzeniu własnej pracy w dowolnej formie według wytycznych tematu wyzwania;
b) nawiązanie do podanego tematu wyzwania musi być widoczne, w wyjątkowych sytuacjach uczestnik proszony będzie o wyjaśnienie swojego sposobu interpretacji tematu wyzwania;
c) ocenie podlega jakość wykonania oraz kreatywność ujęcia tematu.
4. Pracę zgłaszacie przez narzędzie Inlinkz, tzw. „żabę”, na dole posta. Pamiętajcie, żeby wprowadzić tam link, który zaprowadzi nas bezpośrednio do zgłaszanej pracy, a nie całego bloga, galerii, bądź Facebooka.
5.  Zgłoszenia w komentarzach nie będą brane pod uwagę.
6. Jeżeli w wyzwaniu jest przewidziana nagroda, a zwycięzca nie zgłosi się po nią w terminie dwóch tygodni, nagroda przepada.
7. Prosimy o zamieszczenie informacji o naszym wyzwaniu poprzez wklejenie podlinkowanego banerka w poście bloga. Jeżeli zamieszczasz prace na Facebooku pod zalinkowanym zdjęciem do wyzwania należny w komentarzu dodać zdjęcie banera i link. Jeśli link narusza zasady Facebooka prosimy o wstawienie linka do naszej grupy https://www.facebook.com/groups/458051647874221/ 
8. Zgłaszając pracę do wyzwania jednocześnie wyrażasz zgodę na jej publikację w ramach naszego bloga, a także na zamieszczenie w informacji na Facebooku, jeśli otrzyma ona wyróżnienie.
9. Dodatkowe wyzwania i zabawy, pojawiające się na naszym blogu, podlegają temu samemu regulaminowi w szczególności w punktach 4-8.


W wyjątkowych sytuacjach termin wyzwań może się opóźnić, jednak końcowa data w tym przypadku nie ulega zmianie.Zespół Towarzystwa Dobrej Zabawy.

4 komentarze:

 1. Witam. Trafiłam tu pierwszy raz i bardzo chciałabym wziąć udział w wyzwaniu na dzień mamy. Tylko nie bardzo wiem jak mam zgłosić swoją pracę. Czy mogłabym poprosić o jakieś wyjaśnienia, bo jestem tu świeża i nie do końca rozumiem co mam zrobić. Czy muszę posiadać bloga? Bo mam tylko swoją stronę na facebooku z kartkami.
  Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dołączam się do zapytania Izabeli.

  OdpowiedzUsuń
 3. Żeby dodać pracę nie trzeba mieć bloga. Jeżeli posiadasz FB lub galerię, w których zamieszczasz swoje prace, wystarczy skopiować adres strony i wkleić go w miejsce URL, po kliknięciu przycisku "Add your link". Później podajecie swój nick lub imię i nazwisko oraz e-mail. Prosimy również o wklejenie na stronę banerka z wyzwaniem. Życzę powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam mam pytanie na ile wyzwań dodatkowych może być zgłoszona praca? czy u Was to bez ograniczeń?

  OdpowiedzUsuń