Regulamin wyzwań1. Do zabawy można zgłosić dwie prace, wcześniej niepublikowane.
2. Lift trwa od 10. każdego miesiąca do 1. następnego miesiąca.
3. Wyzwanie trwa od 21. każdego miesiąca do 11. następnego miesiąca.
4. Pracę zgłaszacie przez narzędzie Inlinkz, tzw. „żabę”, na dole posta. Pamiętajcie, żeby wprowadzić tam link, który zaprowadzi nas bezpośrednio do zgłaszanej pracy, a nie całego bloga, galerii, bądź Facebooka.
5.  Zgłoszenia w komentarzach nie będą brane pod uwagę.
6. Jeżeli w wyzwaniu jest przewidziana nagroda, a zwycięzca nie zgłosi się po nią w terminie dwóch tygodni, nagroda przechodzi do puli kolejnych wyzwań. 
7. Prosimy o zamieszczenie informacji o naszym wyzwaniu poprzez wklejenie podlinkowanego banerka w poście lub na pasku bocznym bloga (galerii, Facebooka).
8. Zgłaszając pracę do wyzwania jednocześnie wyrażasz zgodę na jej publikację w ramach naszego bloga, a także na zamieszczenie w informacji na Facebooku, jeśli otrzyma ona wyróżnienie.

W wyjątkowych przypadkach termin wyzwań może się opóźnić, jednak końcowa data w tym przypadku nie ulega zmianie.

Zespół Towarzystwa Dobrej Zabawy.

3 komentarze:

 1. Witam. Trafiłam tu pierwszy raz i bardzo chciałabym wziąć udział w wyzwaniu na dzień mamy. Tylko nie bardzo wiem jak mam zgłosić swoją pracę. Czy mogłabym poprosić o jakieś wyjaśnienia, bo jestem tu świeża i nie do końca rozumiem co mam zrobić. Czy muszę posiadać bloga? Bo mam tylko swoją stronę na facebooku z kartkami.
  Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dołączam się do zapytania Izabeli.

  OdpowiedzUsuń
 3. Żeby dodać pracę nie trzeba mieć bloga. Jeżeli posiadasz FB lub galerię, w których zamieszczasz swoje prace, wystarczy skopiować adres strony i wkleić go w miejsce URL, po kliknięciu przycisku "Add your link". Później podajecie swój nick lub imię i nazwisko oraz e-mail. Prosimy również o wklejenie na stronę banerka z wyzwaniem. Życzę powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń