poniedziałek, 23 września 2019

Wyzwanie #42 - Motyl

Witamy wszystkich czytelników!

Dziś oficjalnie powitaliśmy jesień, ale wraz z naszym niesamowitym sponsorem Craft O'Clock chcemy Was zaprosić do tego, by jeszcze przez chwilę powspominać lato. Dlatego ogłaszamy wyzwanie, którego tematem jest...

fot. Jonny Lew, Pixels

Jesteśmy przekonane, że stworzycie wiele pięknych prac z tym wdzięcznym motywem! A na zachętę przypominamy, iż na zwycięzcę czeka nagroda od naszego sponsora.


Sprawdźmy, jak z tematem poradziły sobie projektantki Craft O'Clock i Towarzystwa Dobrej Zabawy...

Beata
Koniec lata celebruję pudełkiem na drobiazgi, zdobionym techniką decoupage. Na wieczku, oczywiście, swoje skrzydła rozwinęły motyle.


Elena
Stworzyłam kartkę w lekko jesiennych kolorach z rojem motyli w roli głównej.
Wykorzystałam kolekcję Craft O'Clock "Heritage Stories".DecoArtMagda

Przygotowałam ślubną kartkę z kolekcji "Lavender Hills" (zestaw papierów 30,5x30,5cm). Główny motyw to tekturkowa para Młoda, mnóstwo dodatków z arkusza z kolekcji oraz oczywiście motyle, stemplowane z papierów również z kolekcji naszego sponsora.

Stworzyłam home decor - ramkę z wielowarstwową kompozycją kwiatową.
Wykorzystałam kolekcję Craft O'Clock "And Remember" w rozmiarze 12x12'', napis z tej samej kolekcji oraz liście wycięte z arkuszy dodatków Leaves I i Leaves II.
Pierwszy raz zmierzyłam się z LO - wykorzystałam "drewniany" arkusz z Heritage Stories i motyle z tej samej kolekcji.Agnieszka:
przygotowałam pudełeczko na drobiazgi, których strzeże motyl z kolekcji FELICI'TEA'
Marta - DT Craft O'Clock
Przygotowałam exploding box z mnóstwem motyli. Papiery, z którymi pracowałam to moja ukochana kolekcja ...AND REMEMBER od Craft O'Clock. Każda ścianka boxa ozdobiona jest papierowymi elementami takimi jak tagi, zegary, znaczki pocztowe i oczywiście motyle. Foamiranowe kwiatki starałam się zrobić tak, aby pasowały kolorystycznie do całego projektu.
Hania - DT Craft O'Clock
Na dzisiejsze wyzwanie stworzyłam kartkę kaskadową pełną motyli z kolekcji "Felicitea".

Teraz czas na Was!
Przypominamy o zapoznaniu się z zasadami wyzwań TDZ oraz... o dobrej zabawie!1 komentarz: