piątek, 10 stycznia 2020

Ogłoszenie wyników Candy!


Kochani, wreszcie nadszedł ten dzień, kiedy możemy zakomunikować Wam kto otrzyma "słodycze" w postaci papierów od ScrapAndMe i bonu od Studia75! Dziękujemy za wszystkie piękne życzenia i wierszyki, było nam bardzo miło je czytać! Mamy nadzieję że wszystkie się spełnią :) A Wam życzymy żebyście nie narzekały na brak zabawy z nami :) 

 

Do naszego Candy zgłosiło się 15 osób:
 1. "Aby zapalać innych, samemu trzeba płonąć" - dziękuję więc bardzo za to, że jesteście, inspirujecie i stawiacie wyzwania podnosząc poprzeczkę. Gratuluję i życzę kolejnych lat :)))
  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie wezmę udział. Gratuluję rocznicy i liczę na to, że jeszcze długo będę mogła pozostać tutaj. Bardzo chętnie biorę udział w Waszych zabawach (szczególnie w liftach). Życzę Wam dużo zabawy przy tworzeniu tego miejsca, bo ja zawsze się tutaj dobrze bawię.
  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście że biorę udział! Sto lat, sto lat... I jeszcze kolejnych 15,25,czy 55 lat w Waszej " twórczości" Oby pomysły nigdy nie zgasły:-)!
  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się do zabawy:) Ciesząc się wraz z Wami z tak pięknego jubileuszu pragnę życzyć Wam pomyślności w kolejnych latach blogowania, pomysłowości w tworzeniu pięknych inspiracji oraz radości towarzyszącej ich powstawaniu. Oby wena nigdy Was nie opuszczała:)))
  OdpowiedzUsuń
 5. Niby krótko, niby mało, a tak wiele... Bo liczy się jakość ;-) By kreatywność w tak doborowym towarzystwie nigdy nie wygasła!- zdrówko!!! ;-) ŻANETA NAWIEŚNIAK- Zielona Szafka
  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję pięknego jubileuszu,życzę wytrwałośći w prowadzeniu bloga i niekończącej się weny
  https://ela17-mojepasje.blogspot.com/2019/12/candy.html
  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę Wam u progu świąt i Waszej piętej rocznicy prowadzenia bloga dużo kraeatywnych pomysłów, wytrwałości i radości, mnóstwa inspiracji, czerpania tego co najlepsze z każdego dnia i nieustającej satysfakcji z tego co robicie.
  OdpowiedzUsuń
 8. Pięć lat tworzenia z myślą by sprawiało ono radość i inspirowało innych to długo. Życzę by blog trwał ku waszemu zadowoleniu i naszej radości jeszcze wiele lat.
  Do zabawy zgłaszam się.
  OdpowiedzUsuń
 9. Выражаю огромную благодарность администраторам группы и Дизайнерам Команды, которые создали не просто группу, а место где можно пообщаться с единомышленниками и благотворно провести время в поисках вдохновения. Желаю Вам вдохновения, процветания, Пусть нас, участников, станет у вас еще больше!С Созданием вас! С днем рождения!
  OdpowiedzUsuń
 10. Dziewczyny tworzycie fantastycznego bloga, dziękuję, że przez jakiś czas i ja miałam przyjemność z Wami pracować. Macie niesamowite pomysły, tworzycie cudowne inspiracje dlatego życzę Wam abyście nadal w tak idealnym składzie rozkręcały TDZ. Życzę kolejnych kreatywnych rocznic, niech nigdy nie braknie Wam czasu i chęci (zwłaszcza oby tego czasu było jeszcze więcej ;p ). Z ogromną przyjemnością biorę udział w zabawie, pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie :*
  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękujemy za inspirację i ciekawe wyzwania. Trwajcie dalej w tym co robicie bo to jest MEGA! Życzę kolejnych rocznic i dużo pomysłów :) pozdrawiam
  OdpowiedzUsuń
 12. Jestem z Wami niedługo i ma to swoje plusy. Bo ja te wszystkie dotychczasowe posty i inspiracje mogłam obejrzeć na raz. Nie musiałam czekać na każdy z osobna ;)
  Z okazji urodzin życzę Wam, by ci którzy już Was znają chcieli tu zostać, a ci którzy Was jeszcze nie znają, chcieli się tu dostać :) Bo o wenę i chęci na dalsze blogowanie jestem spokojna :)
  Ściskam mocno!
  OdpowiedzUsuń
 13. Nieustającej weny twórczej i 100 lat :) inspirujcie, zachęcajcie i mobilizujcie do twórczej pracy jak do tej pory :) wspaniale , ze jesteście :)
  OdpowiedzUsuń
 14. BIORĘ UDZIAŁ W CANDY, A TO MOJE ŻYCZENIA:
  "By się mata nie zwijała, taśma zawsze dobrze trzymała, pomysły w głowie płynęły jak rzeka a klej magic nie wyciekał.
  By nożyczki ostro cięły, bazy na kartki równo się gięły. Wykrojniki się same czyściły, a papiery nie kończyły!
  A wszystkim Scraperkom w dniu Bożego Nrodzenia życzę czasu do radosnego tworzenia."

  Zapraszam na mojego bloga https://tdz-wyzwaniowo.blogspot.com/2019/12/ruszamy-candy-z-okazji-5-urodzin.html
  oraz stronę FB https://www.facebook.com/pg/scrapadventure/posts/?ref=page_internal
  OdpowiedzUsuń
 15. Kochani przesyłam Wam słodkie życzenia :D
  PASJA jest czymś co trzyma nas przy życiu, życzę, aby nigdy się nie skończyła, wręcz przeciwnie zarażajcie nas nieustająco swoimi cudownymi inspiracjami bez końca!! Dzięki Wam tak naprawdę istniejemy !
  W dniu 5 urodzin życzę
  przede wszystkim mnóstwa kreatywności,
  bo więcej Wam nie trzeba :D
  Fajnie, że jesteście z nami ..
  i Zostańcie..
  ..zostańcie na dłużej <3
  Buziaki Nika :)
  OdpowiedzUsuńWybrany został nr 5, a pod nim ukrywa się....

(przepraszam za przekręcenie nicku w filmiku ;)

Serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt na maila ms.totticorner@gmail.com


6 komentarzy: