środa, 3 stycznia 2018

Inspiracja Dagmary: kolorystyczna nieoczywistość

Witajcie w Nowym Roku! 
Czuję, że najbliższe miesiące mogą przynieść wiele zmian i sporo kreatywnych poczynań, a Wy? Aż mnie palce świerzbią :) Tym bardziej, że będę mogła spotykać się z Wami w takich indywidualnych, inspiracyjnych postach jak dzisiejszy na początku każdego z najbliższych miesięcy.

Moim noworocznym postanowieniem jest wychodzenie ze strefy komfortu. Nowe formy, eksperymenty z materiałami, poszukiwanie ciekawych rozwiązań - tego chcę się trzymać. Zmiany przecież - choć czasem trudne - pomagają się nam rozwijać.
Krok pierwszy: nieoczywiste połączenie kolorów w ślubnym pudełku. Bo czy sakramentalne "tak" może kojarzyć się z fioletem i seledynowym? To pewnie pytanie z gatunku retorycznych... Niemniej jednak spróbowałam właśnie takiej nieoczywistości i wyszło... No, sami zobaczcie!


Dajcie znać, jak się Wam podoba ten eksperyment kolorystyczny - osobiście jestem zauroczona. A może sami spróbujecie? Czekam na linki do Waszych fioletowo-seledynowych prac :)

Pozdrawiam ciepło!

1 komentarz:

  1. Оригинальное сочетание по цвету. Игра красок делает коробку выразительной и многогранной. Мне нравится. Такой подарок не останется без внимания.
    С теплом, Елена.

    OdpowiedzUsuń