środa, 12 grudnia 2018

Grudniowa wymiana tagowa - wyniki i wyzwanie

Mamy to! Już wiemy, jak los ułożył wymiankowe pary i dokąd powędrują zgłoszone tagi. Jestem bardzo podekscytowana i najchętniej od razu pokazałabym Wam listę przygotowaną przez Random.org... ale wpierw przypomnę zasady, które obowiązują podczas naszej zabawy.


1. Stwórz świątecznego taga - to już mamy za sobą :)
2. Przygotuj paczuszkę, zawierającą materiały do stworzenia drugiego taga. W przesyłce powinna znaleźć się baza, kawałek wstążki, koronki i/lub sznurka, dowolne inne ozdoby. Pamiętaj, by wybrane przez Ciebie przydasie były spójne i mogły zostać twórczo wykorzystane przez drugą osobę.
3. Razem z tagiem i przydasiami zapakuj słodką niespodziankę.
4. Wyślij wszystko do swojej wymiankowej pary, którą wyłoniło losowanie. Nie narzucamy Wam terminu wysyłki - ustalcie w swoich parach, jak szybko wymienicie się swoimi paczuszkami w tym przedświątecznym czasie. Pamiętajcie, by dla bezpieczeństwa wybrać przesyłkę rejestrowaną.

Nie trzymam Was zatem dłużej w niepewności - oto wszystkie pary:


To jeszcze nie koniec!
Zgodnie z zapowiedzią, rozpoczynamy Grudniowe Wyzwanie Tagowe. Zadaniem jest stworzenie kolejnego taga, tym razem z wykorzystaniem zawartości przesyłki od swojej Pary. Pochwal się, co otrzymałaś w wymiankowej paczuszce, a następnie pokaż nam wyzwaniową pracę (żabkę znajdziesz na końcu tego posta). W poście z pracą umieść banerek Grudniowej Wymiany. 
Na zwycięzcę czeka nagroda-niespodzianka!

Nie brałaś udziału w wymiance, a chcesz bawić się z nami? Nic nie szkodzi. Przygotuj tag i zgłoś go za pomocą drugiej żabki. Spośród zgłoszeń wybierzemy kolejnego zwycięzcę i nagrodzimy go banerkiem.

Czas - start! Na zgłoszenia czekamy do 10 stycznia.
DLA ZGŁOSZEŃ WYMIANKOWYCH

DLA ZGŁOSZEŃ SPOZA WYMIANKI

5 komentarzy:

 1. Super😊trafił mi się piękny zimowy tag Dagmary. Pozdrawiam wszystkie uczestniczki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Już wiem kto jest moją para. Super!. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 3. Super!!Już mi się podoba ta zabawa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo się ciesze na tą wymiankę, tylko nie mogę znaleźć adresu email do mojej wymiankowej pary.

  OdpowiedzUsuń