czwartek, 5 kwietnia 2018

Gość Towarzystwa Dobrej Zabawy - MagdaM

Dzień dobry.

Zapraszamy Was na spotkanie z wszechstronnie uzdolnioną Magdaleną, która w swojej twórczości sięga po różne techniki. Przeczytajcie co pisze o sobie i zobaczcie jej prace. Zapraszam :) 
Mam na imię Magda, mieszkam, pracuję i tworzę w Łodzi, w sieci występuję jako MagdaM tworząc bloga Magdziorkowy Handmade.

Moja przygoda z rękodziełem zaczęła się kilkanaście lat temu, kiedy wybrałam się na warsztaty z tworzenia bombek metodą decoupage - wówczas zakochałam się w technice i w rękodziele jako takim. Później miałam kilkuletnią przerwę i tak naprawdę zacząć się bawić i tworzyć około 4 lat temu. Bardzo szybko decoupage stał się moja pasją, a ja - podglądając dużo bardziej doświadczone koleżanki w internecie sama poznawałam nowe możliwości i uczyłam się nowych rzeczy. Prawie dwa lata temu postanowiłam spróbować czegoś nowego - wybór padł na scrapbooking - zaczęło się od stworzenia albumu w prezencie dla Przyjaciółki, później kolejnego, by po czterech miesiącach zdecydować się na zakup maszynki - Big Shoota - no i przepadłam.... zaczęłam tworzyć kartki w formie exploding boxów, które w rodzinie i wśród znajomych stały się moim znakiem rozpoznawczym. Uwielbiam tworzyć, bawić się, kombinować, dobierać kolory, stawiać sobie nowe wyzwania i starać się im sprostać. Forma boxa - jako forma przestrzenna daje nieprawdopodobne możliwości i to cała największa frajda!
Scrapbooking i decoupage są moim hobby, zabawą, odskocznią. Na co dzień jestem prawnikiem - i moja pasja naprawdę pozwala mi na oderwanie się od tej codzienności i odpoczynek.
Lubię eksperymentować i chwytać się nowych rzeczy, pozwalam sobie coraz częściej na zabawy z mixed mediami, puszczam wodze fantazji... i do dzieła. W końcu - jak ktoś mądry kiedyś powiedział - ogranicza nas tylko wyobraźnia!:)

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na mojego bloga - magdziorkowyhandmade.blogspot.com

MagdaM


Dziękuję Magdalenie, że zechciała zaprezentować swoją twórczość na naszym blogu.
Życzę wszystkim udanego dnia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz