wtorek, 8 września 2015

Lift co w czerwcu się zdarzył i DT Call

Witajcie kochani!

Po przerwie wakacyjnej wracamy :) W czerwcu proponowałam Wam lift Anny Rogalskiej, do którego zgłosiła się tylko Roma. Jej praca jest zachwycająca, dlatego chciałabym zaprezentować ją w tym poście abyście mogli zobaczyć jak piękny lift stworzyła i przypiąć również tego scrapa do "Sali Chwały".


Banerek dla Ciebie :)Jeśli jesteś zainteresowana gościnnym wystąpieniem na naszym blogu serdecznie zapraszam, skontaktuj się ze mną ms.totticorner@gmail.com.

A teraz jeszcze jedna informacja:

DT CALL!

Towarzystwo Dobrej Zabawy poszukuję twórczych osób, które z zaangażowaniem podejmą się współtworzenia bloga. Jeśli lubisz robić kartki, mini albumy, scrapy itp., a do tego nie boisz się „liftować” prac innych scraperek, może to właśnie na ciebie czekamy. Wyślij do nas e-mail na adres towarzystwodobrejzabawy@gmail.com, z dopiskiem DT CALL i  napisz w nim kilka słów o sobie: imię i nazwisko, w jakiej formie, technice czujesz się najlepiej, czemu chcesz do nas dołączyć. Podaj adresy bloga oraz tych miejsc, w których udostępniasz swoje prace (np. Facebook lub galerie), napisz w jakich DT jesteś, lub byłaś/eś (jeżeli nie jesteś w żadnym DT nie przejmuj się, to nie jest wymóg :)) Wyślij trzy linki do swoich prac, które najlepiej charakteryzują Twoja twórczość. Zgłoszenia należy przesyłać do 30 września 2015 r., po tym terminie skontaktujemy się z wybranymi osobami. 
Życzymy powodzenia :)


2 komentarze:

  1. Dziękuję za wyróżnienie, choć prawdę mówiąc wolałabym mieć konkurencję.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Życzę Ci tego następnym razem i dziękuję za wspólną zabawę :)

      Usuń